Welcome to sextoysbuzz, xxxpornfilm the Home of Videos Porn. Our site is dedicated to all you porno lovers out there. We know you want tits and ass. We know your need for porn, and adsunfilm is the shrine for your sexual salvation. No matter what strokes you are searching for, adultwebid will satisfy the carnal sex instincts of your reptile brain. Since this adultdvdadultdvds is in all of us and you found your way here, it is too late to pretend that you are not a wanker, such as ninety-nine percent of people are, in fact. We do not have to tell you that scientific research in our porngp Labs proved that watching porn increases your fertility and a regular wank keeps you fit and healthy. Nor do we have to remind you that practice makes perfect, and porn can show you many ways of giving and receiving sexual pleasure. So just feel yourself at home and start browsing our constantly updating vast archive of sex graphic materials, or create a profile, save and share your favorite sex flicks and get in contact with other porno video lovers. We are constantly improving our site and want to provide you with the best free porn experience you can think of. maturesexmilfs is yours - your Home of videos sex.  Partia
Web Faqja zyrtare e PDSH-se
Has shqiptar

Partia

Kryetari i Partise Demokratike Shqiptare

Menduh Thaçi

I lindur më 03.03.1965 në Tetovë. I Diplomuar i Fakultetit të Mjekësisë – Dega e Stomatologjisë pranë Universitetit të Prishtinës. I martuar dhe baba i dy djemve.

I ri, kombëtarisht i formuar, i talentuar, i entuziazmuar nga vlerat demokratike liberale dhe i gatshëm për të hyrë energjikisht në jetën aktive politike, ai shumë shpejt nisi të japë kontributin e tij dhe t’i lërë gjurmët e veta në jetën politike në R. e Maqedonisë dhe më gjerë.

Përgjatë tërë veprimtarisë politike të z. Menduh Thaçi, pa marrë parasysh kontekstet, është manifestuar kredoja e tij politike: antikomunizmi, respektimi i demokracisë si procedurë e vetme që e legjitimon të drejtën e një individi, apo të një grupi t’i përfaqësojë interesat e popullit, përkushtimi  që kauza shqiptare të zgjidhet në kuadër të sistemit të vlerave perëndimore. Këto përcaktime për z. Thaçin janë të shenjta ndaj dhe kurrë nuk i tradhtoi. Kjo u pa qartë edhe gjatë qeverisjes së dytë të përbashkët ndërmjet VMRO DPMNE-së dhe PDSH-së 2006-2008. Gjatë tërë kohës,  PDSH-ja e udhëhequr nga Menduh Thaçi, demonstronte statusin e subjektit të barabartë, mëvetësinë politike dhe papajtueshmërinë me disa vendime të qeverisë lidhur me proceset integruese. Ai ka gjasa të arrijë që, duke mbrojtur integritetin, dinjitetin, krenarinë e vet, t’i mbrojë këto vlera edhe në planin kombëtar.

Kontakti

  • Tel: 00 389 44 333 581
  • Faks: 00 389 44 333 581
  • Email: m.thaci@gurra-pdsh.org
  • Adresa: Sheshi i Qytetit 15/1, 1200, Tetovë.
  • R. e Maqedonisë

 

HomePartia
Zo2 Framework Settings

Select one of sample color schemes

Google Font

Menu Font
Body Font
Heading Font

Body

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Top Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Header Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Mainmenu Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Slider Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Scroller Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Mainframe Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Scroller Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Scroller Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Menu Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image