XXX porn Mobil Porn Teen Porn porn film Porn tube XnXX mature porn  Nga vendi
Web Faqja zyrtare e PDSH-se
Has shqiptar

Nga vendi

PDSH mbajti kuvende zgjedhore në komunat e Kumanovës dhe Haraqinës

 

 

 

Read more...

PDSH mbajti kuvende zgjedhore në komunën e Dollnenit dhe Krushevës

 

 

 

Read more...

Euro-deputeti Kristian Vigenin në takim më përfaqësues të Lartë të PDSH-së

 

 

 

Read more...

PDSH: Edhe një buxhet diskriminues për shqiptarët

 

 

 

Read more...

Kryetari i PDSH-së z.Menduh Thaçi në takim me Ambasadorin amerikan, z.Paul Wohlers

 

 

 

Read more...

Kryetari i PDSH-së z.Menduh Thaçi priti në takim ish Presidentin kroat z.Stjepan Mesiç

 

 

 

Read more...

Përderisa Ali Ahmeti është në prehrin e Gruevskit nuk ka dorën e Menduh Thaçit

 

 

 

Read more...

Kryeministri Berisha pret Kryetarin e Partisë Demokratike Shqiptare z.Menduh Thaçi

 

 

 

Read more...

z.Hamit Sadiku zgjidhet kryesues i listës për këshilltarë komunal në Kërçovë

 

 

 

Read more...

Orhan Ibrahimi: BDI-ja lejoi që krerët shtetëror serb të shënojnë përvjetorin e gjenocidit ndaj shqiptarëve

 

 

 

Read more...

Fjala e Kryetarit të PDSH-së z.Menduh Thaçi në Konventën Kombëtare të LSI-së në Tiranë.

Read more...

Ministri i Punëve të Jashtme të Shqipërisë priti Kryetarin e PDSH-së

 

 

 

Read more...

Kryetari i PDSH-së mori pjesë në Kongresin e përgjithshëm zgjedhor të LSI-së

 

 

 

Read more...

Kryesia qendrore e Partisë Demokratike Shqiptare mbajti mbledhje

 

 

 

Read more...

Vendimet e Kryesisë qendrore të PDSH-së

 

 

 

Read more...

Bekim Fazliu zgjidhet Kryetar i shtabit qendror zgjedhor të PDSH-së

 

 

 

Read more...

Forumi i Gruas së PDSH-së morri pjesë në Kongresin e Forumit të Gruas së PS-së

 

 

 

Read more...

Kryetari i PDSH-së takon Ambasadorin e BE-së Aivo Orav dhe drejtorin e Drejtoratit për zgjerim Stefano Sanino

 

 

 

Read more...

z.Zijadin Sela kandidat i PDSH-së për Strugën

 

 

 

Read more...

Deklarata e nënkryetarit të PDSH-së z.Miat Sadiku‏

Komisioni për lustrimin në Maqedoni ç’do ditë e më tepër e bën qasjen selektive parim të punës së këtij komisioni. Rasti i fundit i lustimit të ish ministri të punëve të brendshme Tomisllav Çokrevski, për të cilin komisioni verifikon që ai ka dhënë urdhër për përndjekjen e VMRO-së, komisioni “rastësisht” harron të potencojë edhe përndjekjen e dokumentuar të veprimtarëve asaj kohe të PDSH-së, në veçanti të kryetarit të saj z.Menduh Thaçit, të cilit  policia sekrete maqedonase, edhe gjatë periudhës së ushtrimit të detyrës së ish ministrit të lustruar, i harton një dosje voluminoze prej gati 4.200 faqe.

Read more...

Imer Aliu: Buxheti i 10-të antishqiptar i BDI-së

Read more...

Gazmend Aliu: Statistët e BDI-së i ka kapur histeria

Read more...

Kryetari i PDSH-së priti në takim Ambasadorin e Kroacisë z.Kramariq

Read more...

Kryetari i PDSH-së priti në takim Ambasadorin Arens

Read more...

Deklarata e kryetarit të komisionit për bashkim ndërmjet PDSHsë dhe RDKsë, z.Zijadin Sela:

Read more...

Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta ka pritur në një takim, kreun e Partisë Demokratike të Shqiptarëve në Maqedoni, Menduh Thaçi

Read more...

Kryetari i PDSH-së realizoi takim me Ambasadorin e Britanisë së madhe‏

Read more...

Kryetari i PDSH-së takoi Ambasadorin Orav

 

Read more...

TELEGRAM URIMI

Read more...

PRESS PDSH: Shqiptarët në hall të madh me gënjeshtrat e BDI-së

Read more...

Bekim Fazliu: Vetëm 0.5% për shqiptaret në rebalancin e buxhetit

Read more...

PDSH pyet BDI-në: “Pse nuk ngritni një lapidar në qendër të Kërçovës?”

Paftyrsitë e BDI-së sa vijnë e po afrohen zgjedhjet, arrijnë kulminacionin.

Dje edhe njëherë, BDI-ja nëpërmjet Fazli Veliut, dajës së Alisë, u shfaq me maskën e patriotizmit, duke protestuar 1 km larg ambasadës së Sërbisë, mikut të shtëpisë së tyre.

Shqiptarëve të Luginës nuk ju nevojitet Fazliu, Aliu e BDI-ja, nuk ju nevojiten patetizmat dhe paftyrsia e këtij subjekti politik që i ka marrë në qafë shqiptarët e Maqedonisë, ku për çdo ditë nënçmohen, maltretohen, burgosen, rrihen dhe vriten nga qeveria ku ata bëjnë pjesë.

Shqiptarëve të Luginës nuk ju nevojitet përkrahja nga ata që vranë Harun Aliun me shokë, nuk ju nevojitet përkrahja nga ata që organizuan “Monstrën”.

Shqiptarëve të Luginës nuk ju nevojitet Fazliu, Aliu dhe BDI, sepse kjo BDI ka përkrahur ratifikimin e marrëveshjes për bashkëpunim policor mes Serbisë dhe Maqedonisë, kjo BDI ka përkrahur bashkëpunimin në gjyqësi në mes të Serbisë dhe Maqedonisë, kjo BDI është dekoruar nga Ministri i Mbrojtjes së Sërbisë, i akuzuar për krime lufte ndaj shqiptarëve, gjeneral Dikoviç, sepse kjo BDI dhe ky Ali para disa muajve këmbëngulën të na bindin se policia e Serbisë është e reformuar, saqë u bënë lobist të Serbisë për në BE dhe NATO, kjo BDI ka ndarë mjete buxhetore për të festuar Daçiçi, Nikoliqi, Gruevski dhe Aliu betejën e Kumanovës, Sveti Savën.

Për fund, nëse Fazli Veliu kishte qenë patriot pa maskë, duhet fillimisht të protestonte para selisë së BDI-së. Dhe krejt në fund, kemi një pyetje për Fazliun, Aliun dhe BDI-në: Pse nuk vendosni një lapidar të UÇK-së në qendër të Kërcovës dhe Shkupit?

BDI me gënjeshtra të reja për rebalancin e buxhetit, tenton ta mbulojë nënshtrimin e saj në qeveri!

 

Read more...

Zo2 Framework Settings

Select one of sample color schemes

Google Font

Menu Font
Body Font
Heading Font

Body

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Top Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Header Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Mainmenu Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Slider Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Scroller Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Mainframe Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Scroller Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Scroller Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Menu Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image