XXX porn Mobil Porn Teen Porn porn film Porn tube XnXX mature porn  Nga vendi
Web Faqja zyrtare e PDSH-se
Has shqiptar

Nga vendi

Partia Demokratike Shqiptare sot mbajti kuvend qendror për përpilimin e listave të kandidatëve për deputetë, për zgjedhjet e parakohshme parlamentare.

Në prag të mbajtjes së kryesisë qendrore kryetari i PDSH-së, z.Menduh Thaci në prononcimin për media deklaroi:

Read more...

PDSH organizoi manifestim solemn për hir të ditës ndërkombëtare së gruas 8 Marsit

Sot më 8 Mars, Forumi i Gruas Shqiptare në kuadër të Partisë Demokratike Shqiptare organizoi një manifestim solemn për hir të ditës  ndërkombëtare së gruas, në restorant Kurtishi, Tetovë. Në këtë manifestim morën pjesë kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare z.Menduh Thaci dhe kandidati i vetëm shqiptar për zgjedhjet presidenciale z.Iljaz Halimi.

Read more...

Telegram urimi me rastin e festës së 7 Marsit - Ditës së Mësuesit

Read more...

Telegram urimi i kandidatit të PDSH-së, si kandidat i vetëm shqiptar për zgjedhjet presidenciale 2014, z.Iljaz Halimi

Read more...

Bekim Fazliu, qëndrimi i grupit parlamentar të PDSH-së lidhur me shpërbërjen e parlamentit

Fjalimi i plotë i Bekim Fazliut, në foltoren e parlamentit:

Read more...

Konferencë për shtyp e koordinatori të grupit parlamentar të PDSH-së z.Imer Aliu:

“Edhe njëherë, për herë të fundit BDI-ja u bë mashë e VMRO-së dhe Gruevskit që nëpërmjet zgjedhjeve të parakohshme të pamundësojë integrimin dhe sërish të legjitimohet nëpërmjet politikës antishqiptare.

Read more...

KOMUNIKATË

Partia Demokratike Shqiptare sot me 1 Mars (E Shtune 2014) filloi tubimin e nënshkrimeve për kandidatin e vetëm shqiptar prof. Iljaz Halimi, për këto zgjedhje presidenciale.

Read more...

Deklarata e Kryetarit të PDSH z.Menduh Thaçi lidhur me kandidatin për zgjedhjet presidenciale

“Është konferencë për shtyp solemne, e kam edhe obligim statutar, por më tepër e kam nder që sot ta prezantoj kandidatin për kryetar shteti, që do ta përfaqësojë në këtë garë Partinë Demokratike Shqiptare. Pata mundësinë të konsultoj strukturën e partisë dhe shumë njerëz të tjerë që ja duan të mirën çështjes shqiptare.

Read more...

Prononcimi i kandidatit të PDSH-së, z.Iljaz Halimi lidhur me kandidaturën e tij

“Pik së pari ju përshëndes gjithë juve, medieve që keni ardhur ta përcjellni ketë konferencë për shtyp.

Read more...

Deklarata e deputetit z.Orhan Ibraimi para mbledhjes së Kryesisë Qendrore të PDSH-së

“Sonte kemi mbledhje kryesia qendrore me kryetarët e degëve të Partisë Demokratike Shqiptare. Është një mbledhje tejet e rëndësishme dhe në këtë mbledhje do të sjellim vendimin për të kandiduar kandidat për zgjedhjet presidenciale. Këtë hap u detyruam gati ta bëjmë, me gjithë se është vendimi i kryesisë qendrore që e shpalosi tani, do të thotë aty do të sillet vendimi. 

Read more...

Reagimi i PDSH-së për mospërdorimin e gjuhës shqipe në nivel të qytetit të Shkupit

Grupi i këshilltarëve të PDSH-së në qytetin e Shkupit sot pati takim me grupin parlamentar të PDSH-së rresh çështjes së mospërdorimit të gjuhës shqipe në nivel të qytetit të Shkupit.

Read more...

Deputetit i PDSH-së z.Orhan Ibraimi per ngjarjet e fundit ne Gostivar

Konferencë për shtyp e deputetit të PDSH-së z. Orhan Ibraimi:

Read more...

Deputetit i PDSH-së z.Bekim Fazliu për njësitë zgjedhore

Konferencë për shtyp e deputetit të PDSH-së z.Bekim Fazliu:

Read more...

Kryetari i PDSH-së për situatën aktuale politike, zgjedhjet presidenciale dhe oferta për bashkëpunim

Kryetari i PDSH-së z. Menduh Thaçi për situatën aktuale politike, zgjedhjet presidenciale dhe ofertën për bashkëpunim, deklaroi:

Read more...

Kryetari i PDSH-së priti në takim Ambasadorin e Suedisë, z. Mat Staffansson

Në vazhdën e takimeve me diplomatë të huaj në vend sot Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare z.Menduh Thaçi, në selinë e partisë në Tetovë realizoi takim me Ambasadorin e ri të Suedisë në Maqedoni, z. Mat Staffansson.

Read more...

Kompanitë e blerjes manipulojnë me duhan-prodhuesit

Konferencë për shtyp e anëtarit të kryesisë qendrore të PDSH-së nga dega Dollnen, z. Sevgani Ibraimi:

Read more...

Telegram urimi drejtuar Kryeministrit të Republikës së Kosovës

Drejtuar Kryeministrit të Republikës së Kosovës,  z. Hashim Thaçi

Read more...

Telegram urimi drejtuar Presidentes të Republikës së Kosovës

Drejtuar Presidentit të Republikës së Kosovës, znj. Atifete Jahjaga

Read more...

Rinia e PDSH-së në aksion humanitar

Rinia Demokratike Shqiptare – dega Tetovë, dje më datë 16 Shkurt 2014 vizitoi malësinë e Tetovës dhe ndau ndihma në shume lagje të Tetovës si dhe në fshatrat e malësisë të Tetovës, gjegjësisht në fshatrat Brodec, Veshallë, Bozovcë, Shipkovicë, Llacë dhe Vicë.

Read more...

Reagimi i deputetit të PDSH-së z.Bekim Fazliu‏

Zgjohu tenton ti përgjumë shqiptarët!

Nuk ka force njerëzore që mund ta ndal hovin e një Ideje të cilës i ka ardhur koha, aq më pak dikush si Artan Grubi apo dylberët e tjerë për një përdorim, të cilët veç më disa vite po aktrojnë kinse angazhim në interes të shqiptarëve.

Read more...

Konferencë për shtyp e deputetit të PDSH-së z.Bekim Fazliu:

“Zgjohu” edhe në ato pak raste kur zgjohet, fatkeqësisht flet jerm, njëjtë si shefi i vet, Alia. Kur zgjohet “Zgjohu”, zbulon fytyrën e vërtetë, se janë tellall i BDI-së e hiç gjë më shumë!

Read more...

Kryetari i PDSH-së z.Menduh Thaçi në takim me Drejtorin e Drejtorisë për zgjerim në Komisionin Evropian z.Kristian Danielson

Pas takimit Kryetari i PDSH-së për përfaqësuesit e mediave deklaroi:

Read more...

Reagimi i PDSH-së ndaj deklaratë s së BDI-së lidhur me zgjedhjet e parakohshme

 

 

 

Partia Demokratike Shqiptare vlerëson se kjo është edhe një lojë tjetër, një konflikt virtual, ndërmjet partnerëve të koalicionit dhe një shërbim që BDI përsëri po ja bën VMRO-së.

Read more...

Intervista e Kryetari të PDSH-së z.Menduh Thaçi në emisionin “Studio e Hapur” të Eni Vasilit në “News24”

Read more...

Kryetari i PDSH-së, z.Menduh Thaçin në drekë pune me ministrin e Jashtëm të Shqipërisë, z.Ditmir Bushati

Në kuadër të  prioriteteve të politikes rajonale, përfshi intensifikimin e dialogut me faktorin politik shqiptar në rajon, ministri i Jashtëm i Shqipërisë z.Ditmir Bushati pati një drekë punë në Pogradec me kryetarin e PDSH-së, z.Menduh Thaçin.

Read more...

PDSH organizoi Akademi përkujtimore në përvjetorin e ditëlindjes së Arbën Xhaferit

Me rastin e përvjetorit të ditëlindjes së ish kryetarit Arbën Xhaferi, Partia Demokratike Shqiptare organizoi Akademi përkujtimore në Hotel “Liraku” në Tetovë, ku të pranishëm ishin kryetari i PDSH-së z.Menduh Thaçi, strukturat më të larta partiake si dhe shumë mysafirë të tjerë, mes të cilëve analisti dhe publicisti i mirënjohur z.Baton Haxhiu si dhe gazetari i mirënjohur z.Faik Mustafa.

Read more...

PDSH përkujton ditlindjen e Arbën Xhaferit

Sot Partia Demokratike Shqiptare shënoi ditëlindjen e ish kryetarit tashmë të ndjerit Arbën Xhaferi.

Read more...

Kryetari i PDSH-së z.Menduh Thaçi në takim me Ambasadorin amerikan, z.Paul Wohlers

Kryetari i PDSH-së z. Menduh Thaçi realizoi takim zyrtar në Ambasadën amerikane në Shkup ku takoi ekselencën e tij, z. Paul D. Wohlers.

Read more...

Kryetari I PDSH-së z.Menduh Thaçi takoi z.Ramush Haradinaj

Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare z.Menduh Thaçi realizoi takim pune në selinë qendrore të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës në Prishtinë, ku u takua me kryetarin z.Ramush Haradinaj.

Read more...

Dëmi konsensual i BDI-së, vota shqiptare vazhdon të jetë e pabarabartë me votën maqedonase!

Konferencë për shtyp e deputetit të PDSH-së z.Bekim Fazliu:

Read more...

Dega e PDSH-së Tetovë mbajti kuvend zgjedhor

Te shtunën me 11.01.2014 në sallën e Kuvendit Komunal të Tetovës, dega e PDSHsë - Tetovë mbajti kuvend zgjedhor ku për kryetar të ri u zgjodh z.Arben Demiri. Punimet e kuvendit i ndoqi edhe Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare z.Menduh Thaçi, struktura partiake e degës si dhe mysafir të tjerë.

Read more...

Mesazhi i Kryetarit të PDSH-së për vitin 2014

Partia Demokratike Shqiptare sot në Tetovë, organizoi koktejin tradicional të fundvitit. Me këtë rast, Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare z. Menduh Thaçi, drejtoi mesazhin dhe urimet e tij për vitin e ardhshëm:

Read more...

Kryetari i PDSH-se realizoi takim me Kryetarin e PD-së z.Lulzim Basha

Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare, Menduh Thaçi, sot ka realizuar një vizitë zyrtare në Tiranë, me ç'rast u takua me kryetarin e PD-së z.Lulzim Basha.

Read more...

Zo2 Framework Settings

Select one of sample color schemes

Google Font

Menu Font
Body Font
Heading Font

Body

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Top Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Header Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Mainmenu Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Slider Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Scroller Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Mainframe Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Scroller Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Scroller Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Menu Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image