Welcome to sextoysbuzz, xxxpornfilm the Home of Videos Porn. Our site is dedicated to all you porno lovers out there. We know you want tits and ass. We know your need for porn, and adsunfilm is the shrine for your sexual salvation. No matter what strokes you are searching for, adultwebid will satisfy the carnal sex instincts of your reptile brain. Since this adultdvdadultdvds is in all of us and you found your way here, it is too late to pretend that you are not a wanker, such as ninety-nine percent of people are, in fact. We do not have to tell you that scientific research in our porngp Labs proved that watching porn increases your fertility and a regular wank keeps you fit and healthy. Nor do we have to remind you that practice makes perfect, and porn can show you many ways of giving and receiving sexual pleasure. So just feel yourself at home and start browsing our constantly updating vast archive of sex graphic materials, or create a profile, save and share your favorite sex flicks and get in contact with other porno video lovers. We are constantly improving our site and want to provide you with the best free porn experience you can think of. maturesexmilfs is yours - your Home of videos sex.  Nga vendi
Web Faqja zyrtare e PDSH-se
Has shqiptar

Nga vendi

PDSH demanton Ali Ahmetin: “Për rezilin turpi s’është asgjë”

Pas intervistës së Ali Ahmetit dhënë për mediat në Shqipëri, ku mes tjerash kryetari i BDI-së thotë se ka komunikim mes partisë së tij dhe Partisë Demokratike Shqiptare të Menduh Thaçit, e ka demantuar sot nënkryetari i PDSH-së Ernad Fejzullahu i cili deklaroi:

Read more...

Kryetari i PDSH-së z.Menduh Thaçi në takim me Ambasadorin amerikan, z.Paul Wohlers

Kryetari i PDSH-së z. Menduh Thaçi realizoi takim zyrtar në Ambasadën amerikane në Shkup ku takoi ekselencën e tij, z. Paul D. Wohlers.

Read more...

Deklaratë e anëtarit të Kryesisë Qendrore të PDSH-së, z.Imer Aliu

Read more...

Ali Ahmeti përkrah Car Dushanit si më meritori për projektin Shkupi 2014

Sot Rinia Demokratike Shqiptare mbajti konferencë për shtyp:

Read more...

Musa Xhaferi me shtëpi milionëshe

Sot anëtari i kryesisë qendrore, z. Orhan Ibraimi mbajti konferencë për shtyp lidhur me aferat korruptive të funksionarëve të lartë të BDI-së:

Read more...

PDSH dorëzon në anti-korrupsion dosjen e krimit të BDI-së

Sot para godinës së anti-korrupsionit anëtari i kryesisë qendrore të PDSH-së, z. Bekim Fazliu mbajti konferencë për shtyp lidhur me aferat korruptive të funksionarëve të lartë të BDI-së:

Read more...

BDI dhe Ali Ahmeti me postë kërcënojnë shqiptarët

Konferencë për shtyp e kandidatit për deputet z.Bekim Fazliu:

Read more...

Terrori dhe huliganizmi i BDI-së ndaj shqiptarëve ska të ndalur

Sot në zyrat e Partisë Demokratike Shqiptare në Çair anëtari i kryesisë qendrore, Bekim Fazliu mbajti konferencë për shtyp lidhur me terrorin dhe huliganizmin e BDI-së ndaj shqiptarëve, të cilën e transmetojmë të plotë në vazhdim.

Read more...

Nënkryetari i PDSH-së z.Fejzullahu merë pjesë në manifestimin në Kukës

Read more...

Shqiponjat e PDSH-së fluturuan shumë bukur

Pas mbylljes të vendvotimeve së raundit të parë të zgjedhjeve presidenciale, kandidati i vetëm shqiptar prof. Iljaz Halimi dhe Kryetari i PDSH-së z.Menduh Thaci mbajtën konferencë për shtyp.

Read more...

Konferencë për shtyp e z.Imer Aliu

Pas mbylljes së vendvotimeve ne ora 19:00, në konferencë për shtyp z.Imer Aliu deklaroi:

Read more...

DSHM përkrah shqiptarin Iljaz Halimi për president

Diaspora për Shqiptarët e Maqedonisë (DSHM), e menaxhuar nga imami Musa Lamallari (Tim Shkupi) dhe përfaqësues tjerë në SHBA, Europë dhe Australi në zgjedhjet që do të mbahen më 13 prill 2014 për kryetar të Maqedonisë përkrah fuqishëm kandidatin prof.Iljaz Halimin i cili është i vetmi kandidat shqiptar në këto zgjedhje.

Read more...

Edhe një dëshmi për aferat korruptive të Talatit

Sot në zyrat e Partisë Demokratike Shqiptare në Çair anëtari i kryesisë qendrore, z. Bekim Fazliu mbajti konferencë për shtyp lidhur me aferat korruptive të funksionarëve të lartë të BDI-së:

Read more...

PDSH: "Artan Grubi dokumenton krimin elektoral të BDI-së"‏

Sot në zyrat e Partisë Demokratike Shqiptare në Çair anëtari i kryesisë qendrore, z. Muhanet Thaci mbajti konferencë për shtyp lidhur me aferat korruptive të funksionarëve të lartë të BDI-së:

Read more...

RDSH: BDI-ja 12 vite na gënjeu për Bibliotekën dhe Teatrin

Ne si RDSH, jemi sot këtu para Biblotekës dhe Teatrit te Tetovës, objekte të premtuara dhe të realizuara nga BDI.

Read more...

Kryetari i PDSH-së z.Menduh Thaçi viziton varrin e Arben Xhaferit‏

Në vigjilje të fushatës zgjedhore parlamentare, Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare z.Menduh Thaçi bëri homazhe pranë varrit të të ndjerit Arben Xhaferi.

 

 

 

 

 

Read more...

Kryetari i PDSH-së priti në takim Ambasadoren Steinaker‏

Kryetari i PDSH-së z.Menduh Thaçi sot në selinë qendrore të partisë priti në takim Ambasadoren e Gjermanisë në vend, znj.Gudrun Steinaker dhe këshilltarin e saj.

Read more...

Kryetari i PDSH-së priti në takim Ambasadorin amerikan z.Pol Volers

Kryetari i PDSH-së, z.Menduh Thaçi priti në takim Ambasadorin amerikan në vend, ekselencën e tij, z. Pol Volers.

Read more...

Kryetari i PDSH-së priti në takim Ambasadorin e Bashkimit Evropian z.Aivo Orav

Kryetari i PDSH-së z.Menduh Thaçi sot në selinë qendrore të partisë priti në takim Ambasadorin e Bashkimit Evropian, z.Aivo Orav.

Read more...

Kryetari i PDSH-së priti në takim Ambasadorin e Suedisë dhe të Malit të Zi

Kryetari i PDSH-së priti në takim Ambasadorin e Suedisë, z. Mat Staffansson dhe Ambasadorin e Malit të Zi, z.Dushan Mërdoviq

Read more...

PDSH: Edhe Fatmir Besimi i zhytur në korrupsion!

Sot në zyrat e Partisë Demokratike Shqiptare në Çair anëtari i kryesisë qendrore, z.Gazmend Aliu mbajti konferencë për shtyp lidhur me aferat korruptive të funksionarëve të lartë të BDI-së:

Read more...

Rinia uron BDI-në 1 Prillin festën e gënjeshtrave

Sot anëtari i RDSH-së, z.Valon Izairi mbajti konferencë për shtyp:

Read more...

Mashtrimet e zonjës Teuta Arifi‏

Sot sekretari i RDSH-së, përndryshe kandidat për deputet në njësinë zgjedhore numër 6, z.Bujar Arifi mbajti konferencë për shtyp lidhur me mashtrimet e zonjës Teuta Arifi:

Read more...

Skandaloze, Zv. drejtori i DAP Argëtim Asani nuk paguan tatim!

Sot në zyrat e Partisë Demokratike Shqiptare në Çair anëtari i kryesisë qendrore, z. Bekim Fazliu mbajti konferencë për shtyp lidhur me aferat korruptive të funksionarëve të lartë të BDI-së:

Read more...

Kryetari i PDSH-së realizoi takim me ambasadorin e Kroacisë në vend, z.Zlatko Kramariq‏

Në vazhdën e takimeve me diplomatë të huaj Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare, z.Menduh Thaçi në selinë e partisë realizoi takim me ambasadorin e Kroacisë në vend, z. Zlatko Kramariq. 

Read more...

Familjaret e Ali Ahmetit shkatërrojnë USHT-në

Sot në zyrat e Partisë Demokratike Shqiptare në Çair anëtarja e kryesisë qendrore, znj. Sadije Iljazi mbajti konferencë për shtyp lidhur me aferat korruptive të funksionarëve të lartë të BDI-së:

Read more...

Fjalimi i z.Menduh Thaçi në konventën e PDSH-së

Të nderuara motra e vëllezër, kam dëshirë fillimisht të sqarojmë para jush dhe para të tjerëve, çështjen si duhet, çka bëjmë ne, çka bën Partia Demokratike Shqiptare, pse ne e kandiduam profesor Iljaz Halimin për president. 

Read more...

Fjalimi i z.Iljaz Halimi në konventën e PDSH-së

Read more...

Kryetari i PDSH-së realizoi takim me shefin e misionit mbikëqyrës të OSBE - ODIHR-së z.Gert Aren

Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare z.Menduh Thaçi realizoi takim pune me shefin e misionit mbikëqyrës të OSBE-ODIHR z.Gert Arens.

Read more...

Zija Jonuzi: Edhe Tahir Hani i kapur nga krimi!

Sot në zyrat e Partisë Demokratike Shqiptare në Çair bartësi i listës në njësinë zgjedhore numër 5, z. Zija Jonuzi mbajti konferencë për shtyp lidhur me aferat korruptive të funksionarëve të lartë të BDI-së:

Read more...

Orari i tubimeve qendrore për Zgjedhjet 2014

Ky është orari i tubimeve qendrore të Partisë Demokratike Shqiptare për Zgjedhjet Presidenciale të vitit 2014. 

Read more...

Kryetari i PDSH-së realizoi takim me Ambasadorin e Republikës së Greqisë, z.Haris Lalakos

Në vazhdën e takimeve me diplomatë të huaj Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare, z.Menduh Thaçi në selinë e partisë realizoi takim me Ambasadorin e Republikës së Greqisë, z.Haris Lalakos.

Read more...

Ali Ahmeti duhet tu jep përgjigje shqiptarëve

Pres konferencë e mbajtur nga anëtari i kryesisë qendrore të PDSH-së z.Imer Aliu:

Read more...

Zo2 Framework Settings

Select one of sample color schemes

Google Font

Menu Font
Body Font
Heading Font

Body

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Top Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Header Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Mainmenu Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Slider Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Scroller Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Mainframe Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Scroller Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Scroller Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Menu Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image