XXX porn Mobil Porn Teen Porn porn film Porn tube XnXX mature porn  Menduh Thaçi takoi Ambasadorin Garet
Web Faqja zyrtare e PDSH-se
Has shqiptar

Menduh Thaçi takoi Ambasadorin Garet

Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare, Menduh Thaçi, sot në rezidencën e Ambasadës Britanike në Shkup zhvilloi takim me Ambasadori Britanik, Charles Garrett.

Në takim u bisedua për aktualitet politike në vend, për kontestin me Greqinë, si dhe për integrimet euro-atlantike të Maqedonisë.

Bashkëbiseduesit u pajtuan që duhet të jepet kontribut maksimal për integrimin e vendit në strukturat euro-atlantike që do të siguronte paqen dhe stabilitetin e qëndrueshëm në vend dhe rajon.

Kryetari Thaçi falënderoi ambasadorin britanik për mbështetjen e vazhdueshme që Britania e Madhe e jep për zhvillimin e proceseve demokratike dhe për integrimin e vendit në strukturat euro-atlantike.

Shërbimi për Informim - PDSH

HomeInfo qendraLajme Nga vendiMenduh Thaçi takoi Ambasadorin Garet
Zo2 Framework Settings

Select one of sample color schemes

Google Font

Menu Font
Body Font
Heading Font

Body

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Top Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Header Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Mainmenu Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Slider Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Scroller Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Mainframe Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Scroller Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Scroller Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Menu Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image